click fraud detection

Toyota Camry

Toyota Camry – сучасний автомобіль, дизайн якого було розроблено на каліфорнійській дизайн-студії Toyota. Модель Camry…

Toyota Camry – сучасний автомобіль, дизайн якого було розроблено на каліфорнійській дизайн-студії Toyota. Модель Camry побудована на абсолютно новій платформі, що проявляється перш за все в зовнішньому вигляді. Поряд з обов’язковим для цього класу набором (ABS, електропакетом, підігрівом, комп’ютером, круїз-контролем) в стандартний пакет входять система динамічної стабілізації VSC, антипробуксовочна Traction Control, система електронного розподілення гальмівних сил EBD, а також екстреного підсилення гальмування BAS. Додатково встановлено 6 подушок безпеки, включаючи бокові «штори» для передніх та задніх пасажирів. Бокові дзеркала обладнанні системою підігріву та покриті спеціальним водовідштовхуючим покриттям. В середині салону встановлено електрохроматичне дзеркало з функцією самозатемнення. Зовнішнє освітлення має режим автоматичного включення при недостатній освітленості, а склоочищувачі оснащені датчиком дощу. Салон оздоблений шкірою з елементами імітації дерева.

Цей автомобіль гарантує задоволення від водіння, адже Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів, і завдяки технологіям нового покоління вивели Toyota Camry на новий рівень.

Як і всі автомобілі в автопарку wayUA укомплектовані сезонною резиною. Більш детально дізнатися у наших спеціалістів можна за номерами телефонів:

+380 50 737 61 61

+380 67 737 61 61

Подпишитесь на рассылку

Будьте первыми в курсе новых акций, статей.


Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности